دیدافزار سیستم

سرمایه گذاری، مشاوره ، طراحی و مجری سیستم های حمل و نقل هوشمند
نماینده انحصاری محصولات حفاظتی ورتینا انگلیس و اسپرادو کره در ایران
تولید کننده سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری با برند حافظ و پیناکل

درباره ما بدانید !

دیدافزار سیستم

شركت ديدافزار سيستم، عضو اتحادیه سراسری شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی، با بیش از 80 پرسنل متخصص و بهره گيري از تجربه 35 ساله خود در زمينه سرمایه گذاری، مشاوره، طراحی، نصب و فروش سيستم هاي هوشمند ترافیکی و سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی در ايران فعاليت مي نمايد و با ارتباطاتي كه با معتبرترين و مشهـورترين کمپانی های فعال در اين زمينه دارد، توانسته جدیدترین محصولات را با آخرین تکنولوژی روز دنیا به بازار ايـران عرضه نماید، این شرکت در سال های اخیر توانسته خود را به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه پروژه مطرح نماید و با اجرای پروژه های بزرگ ملی از جمله سیستم مکانیزاسیون محدوده طرح ترافیک شهرهای تهران، اصفهان، کرج، قم و … در جهت اهداف خود قدم برداشته و به کشور خود خدمت نماید، همچنین شرکت دیدافزار سـیستم در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، با افتخار توانسته است قدمی نو در تولید محصولات حفاظتی و مداربسته برداشته و از اواخر سال 1397 محصولات خود را با بالاترین کیفیت و با نام تجاری “پیناکل” به بازار عرضه نماید.

بطور کلی فعالیت های دیدافزار سیستم در 5 قسمت اجرا می گردد:

 • واحد مرکزی جهت اموربازرگانی داخلی و خارجی
 • واحد فنی جهت مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه ها
 • واحد تحقیق و توسعه جهت تولید تجهیزات و نرم افزار
 • واحد خدمات پس از فروش جهت پشتیبانی فنی و تعمیرات
 • واحد ساخت جهت تولید محصولات حفاظتی و نظارت تصویری
 • واحد انبار جهت بسته بندی، توزیع و ارسال محصولات

ساختمان صدف

از سال 1365 با شما همراهیم !

تاریخچه

اکبر ذاکری

سخن مدیرعامل

امروزه شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌اند که سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصت های گذرا بهره مند شوند. در عصر ارتباطات و اطلاعات، برای نیل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه هستیم، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن، یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت هاست. خانواده بزرگ دیدافزار سیستم، به پشتوانه 35 سال فعالیت حرفه ای و مستمر، با بیش از 80 پرسنل مجرب و کار آزموده، امروزه به عنوان یک قطب در صنعت سیستم های هوشمند ترافیکی، امنیتی و حفاظتی در کشور شناخته میشود.همواره معتقد بوده ایم که علم، تجربه و تخصص باید این قابلیت را داشته باشند تا در خدمت سایر انسانها قرار گیرند. از همین روی از بدو تأسیس، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌ محور و با خلق سبد محصول با کیفیت و جامع و نیز گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌ دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت دیدافزار سیستم، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم. پس شعار شرکت را سرلوحه کار و آینده خود دانسته و به آن پایبندیم :

” هدف ما استقرار یک رابطه تجاری موفق با مشتری است “

احمد ذاکری

سخن رئیس هیئت مدیره و مدیریت فروش

با توجه به شتابی که صنعت سیستم های حفاظتی در سال های اخیر به خود گرفته وظیفه خود می دانیم تا همواره شرکتی به روز همگام با تکنولوژی های جدید، تولیدهای مستمر داشته باشیم، من معتقد هستم، کسب اطلاعات بیشتر باعث رشد و شکوفایی خواهد شد و این اصل به عنوان اولین قدم در تمامی واحدهای شرکت شامل تولید ، پروژه ، فروش ، خدمات پس از فروش و … رعایت می گردد. ما امروز به دنبال این مطلب هستیم که چکار کنیم که نه تنها بقا پیدا کنیم بلکه سود آور و رو به رشد باشیم.

ما در شرکت دیدافزار سیستم برای فتح قله های آینده ارزشمندترین دارایی و پشتوانه خود را مجموعه نیروی انسانی با تجربه، خلاق، کارا، صادق و مسئولیت پذیرمان می دانیم که با همکاری گروهی بیشترین ارزش افزوده را برای مجموعه به وجود آورده اند. ما در این راه حمایت موثر از نیروی همکار، امنیت شغلی، ارتقای شغلی، بر اساس شایسته سالاری، ایمنی در کار، ایجاد و حفظ محیط کاری صمیمی و پویا را وظیفه خود می دانیم. در کنار نیروی انسانی کارآمد و با تکیه بر اهمیت تحقیق و توسعه به عنوان یکی از پایه های شرکت باور داریم که با بهره گیری و تولید فناوری ها و راه کارهای جدید کیفیت را افزایش دهیم، از هزینه ها بکاهیم و در بسیاری از پروژه ها از زمان تعهد شده انجام پروژه ها همواره جلوتر باشیم. در پایان ما در این شرکت بهترین و بیشترین تلاش ممکن در صنعت حفاظت الکتورنیک را به کار می بندیم تا محصولاتی با کیفیت بسازیم و به عنوان شرکتی پیشرو در سطح کشور، فعالیت نماییم.

" هدف نهایی، جلب رضایت مشتری است بنابراین مسئولیت ما با فروش پایان نمی پذیرد "

سیستمی که به درستی تهیه و نصب شود، یک سیستم کارآمد با هزینه تعمیر و نگهداری کم و عمر طولانی می باشد !

نمایندگی ها

رویکرد اصلی این شرکت جهت طراحی و اجرای پروژه های حفاظتی تمرکز برنیاز مشتری میباشد و این الویت، طراحی همه پروژه ها با یک برند خاص را رد می کند، از طرفی ما معتقدیم هر کمپانی در تولید یک سری از محصولات پیشتاز می باشد و محصولاتش از لحاظ کیفیت و قیمت، قابل رقابت با کمپانی های دیگر می باشد و صرف اینکه محصولی با برند خاصی عرضه شود، دلیلی بر کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن آن نیست و سیستمی که به درستی تهیه و نصب شود، یک سیستم کارآمد با هزینه تعمیر و نگهداری کم و عمر طولانی می باشد.

ازجمله شرکت هایی که در این سالها موفق به اخذ نمایندگی شده ایم عبارتند از:

VERTINA, SPERADO, SAMSUNG, HIKVISION, DAHUA, COMPUTAR, AB GROUP, NEC, KLOTZ, DNH, TOKINA, MIMIO

اعتبار سنجی

تاییده ها و مجوز ها

یکی از راه‌های اعتبارسنجی یک شرکت و مجموعه فنی و مهندسی، بررسی مجوزها، مدارک و رتبه های اعطایی از سازمان ها و ارگان های ذیصلاح می باشد، از این رو شرکت دیدافزارسیستم همواره تلاش نموده با اخذ مجوزهایی از قبیل پروانه های فعالیت و تولید، گواهی احراز صلاحیت فنی و رتبه بندی شرکت های حفاظت الکترونیکی، گواهینامه شورای عالی انفورماتیک، عضویت در اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی، اخذ گواهی های ثبت علامت از مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد کشور، اخذ پروانه فعالیت در حوزه خدمات عملیاتی افتا با گرایش پیاده سازی امنیت فیزیکی و محیط پیرامونی و حضور در لیست توانمندی های تولید داخلی وزارت صنعت و معدن خود را به عنوان شرکتی معتبر در زمینه سیستم های حمل و نقل هوشمند و نظارت تصویری مطرح نماید.

رضایت مشتریان

تقدیر نامه ها

ایجاد فضای رقابتی جدید در صنعت سیستم های حفاظتی با پدید آمدن شرکت های کوچک و فروشگاه ها، لزوم توجه مضاعف به خواسته ها، نیازها و انتظارات مشتریان و ارائه خدمات منطبق و بلکه فراتر از انتظارات آنها را اجتناب ناپذیرمی کند. بنابراین شرکت دیدافزار سیستم به منظور نیل به اهداف خود جهت جلب و رضایت مشتریان نیاز دارد که با به کارگیری راهبرد گرایش به رضایت مشتری براساس توجه به خواسته های آنان میتواند به اهداف خود برسد. لذا بایستی به عوامل مؤثر بر رضایت مندی مشتریان خود توجه نموده و با توجه به تغییرات اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی و نیازهای مشتریان خود، تلاشهای مستمر را به منظور حفظ آنها و جذب مشتریان جدید انجام دهد.

برخی از پروژه های انجام شده توسط شرکت دیدافزار سیستم :

 • طراحی و نصب و راه اندازی سیستم مکانیزاسیون محدوده ورودی و خروجی طرح ترافیک شهرهای تهران، اصفهان، کرج، دماوند و …
 • طراحی، نصب و راه اندازی سیستم مکانیزاسیون ثبت تخلف سرعت غیرمجاز، عبور از چراغ قرمز و کنـترل محدوده BRT استان قم
 • تجهیز ورودی و خروجی های شهر تهران به سیستم دوربین های ANPR جهت ثبت پلاک های خودروها به سفارش شرکت گسترش انفورماتیک ایران
 • پیاده سازی سیستم VIDEO OVER IP شرکت کنـترل ترافیک تهران  (تغییر بستر ارتباطی تعداد 250 دوربین مداربسته آنالوگ به IP)
 • طراحی،نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی سیستم هوشمندکنترل تردد پایانه های تاکسیرانی تهران جهت بررسی و تحلیل ورود و خروج خودروها
 • تجهیز و راه اندازی پارکینگ های شهرداری به سیستم های نظارت تصویری مبتنی بر دوربین های پلاک خوان و نرم افزار سیستم مدیریت پارکینگ
 • طراحی و اجرای پروژه های عظیم نظـارت تصـویـری و حفاظت پیرامونی پالایشگاه های بـنـدرعـبـاس، اصفـهـان و تـهـران
منو اصلی x
X