ماژول جدید تشخیص خالی شدن قفسه برای سیستم های فروشگاهی

ماژول جدید تشخیص قفسه خالی در فروشگاه

این ماژول با هدف افزایش فروش در کسب و کار فروشگاهی کاربرد دارد. هنگامی که اجناس چیده شده در قفسه یک فروشگاه به فروش رسیده و خالی می شود ، ماژول ، خالی شدن قفسه را فورا به پرسنل فروش اطلاع رسانی می کند تا بلافاصله قفسه با کالای مشابه پر شود. این مهم سود فروش را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

ماژول تشخیص قفسه خالی ، ابتدا قفسه پر شده را اسکن کرده و تصویر آن را به شکل یک مرجع در نظر می گیرد، به ترتیب با کاهش اجناس موجود در قفسه این ماژول اقدام به خبر دادن به تیم فروش می کند تا قفسه را با اجناس مشابه پر کنند.

اپراتور فروشگاه می تواند برای کاهش آلارم های اضافی دستگاه ، مقدار آستانه محصولات را برای هر قفسه تعریف کند. شیوه اطلاع رسانی توسط ماژول می تواند از طریق ارسال پیام کوتاه ، تلگرام ، وایبر یا یک ایمیل انجام شود.

با استفاده از ماژول هوشمند اطلاع رسانی از قفسه خالی در فروشگاه ، مدیر یا صاحب فروشگاه قادر خواهد بود همیشه از وضعیت قفسه های فروشگاه خود آگاهی داشته و در کوتاهترین زمان کمبود محصولات قفسه ها را پوشش دهد. در این حالت مشتریان هیچوقت کمبود اجناس را نخواهند دید و با افزایش میزان فروش ، سود فروش نیز افزایش می یابد.

ماژول تشخیص قفسه خالی یک ابزار جدید است که با استفاده از تجزیه و تحلیل تصویر دوربین ها در فروشگاه های خرده فروشی کاربر دارد. امروزه شمارش افراد ، شمارش افراد در صف ، نظارت بر پرسنل ، شناسایی پلاک خودرو ها ، نقشه حرارتی ( Heat Map ) ، تشخیص شی زها شده و تشخیص آتش و دود و بسیاری از ماژول های دیگر در محیط های خرده فروشی و فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.