دریافت گواهینامه FIPS140-2 برای محصولات تحت شبکه ورتینا

 

بر اساس ادارات دولتی فدرال، صنایع نظارتی و شرکت های تجاری FIPS 140-2 استاندارد واقعی برای ماژول های رمزنگاری است.

کمپانی ورتینا ، با افتخار اعلام میدارد که گواهینامه FIPS( Federal information Processin Standard) ایالت متحده را به دست آورده ، که این مهم نقطه عطف دیگری در برنامه امنیت سایبری محصولات ورتینا می باشد.

FIPS 140-2 استاندارد رمزگذاری دولتی ایالات متحده است که توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری NIST که بخشی از اداره بازرگانی ایالت متحده می باشد ایجاد شده است . FIPS 140-2  توسط سازمان های دولتی فدرال در ایالت متحده و کانادا مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین در صنایع نظارتی نظیر امور مالی، خدمات بهداشتی ، حقوقی و خدمات پس از فروش و همچنین تجارت استفاده می شود. ماژول رمزنگاری ورتینا دریافت گواهینامه سطح یک FIPS 140-2 برای استفاده از هردو محصول NVR و دوربین IP است . ورتینا به طور کلی معتقد است، صنعت نظارت تصویری، استانداردهای مشابه ای را که توسط دولت ها و صنایع بسیار مدیریت شده و مورد استفاده قرار می گیرد را به کار گیرد.

یکی از شناخته شده ترین استانداردهای امنیتی در سراسر جهان FIPS 140-2 است که توسط استانداردهای متعدد و سازمان های بین المللی تست، از جمله استاندارد ISO استفاده می شود . شرکت های فن آوری جهانی مانند اپل، مایکروسافت، سیسکو و گوگل اعتبار FIPS 140-2  را بدست آورده اند. فرایند اعتبار بخشی FIPS140-2 یک فرایند جامع است و شامل مجموعه ای از آزمایشات دقیق توسط یک آزمایشگاه امنیتی مستقل و معتبر ایالت متحده و مورد تائید NIST می باشد.

ورتینا  به طور جدی امنیت سایبری را بر عهده گرفته و از تمامی قوانین و مقررات در کشورهایی که در آن فعالیت دارد را پیروی می کند. با رعایت انطباق با استانداردهای سخت گیرانه، محصولات Vertina مطابق استانداردهای پیشرو در صنعت ایمنی و امنیتی شامل ISO270001  و   ISO9001:2008 و CMMI Level5  و AICPA SOC تولید می شود .