امروزه شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌اند که سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصت های گذرا بهره مند شوند. در عصر ارتباطات و اطلاعات، برای نیل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه هستیم، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن، یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت هاست.

خانواده بزرگ دیدافزار سیستم، به پشتوانه 31 سال فعالیت حرفه ای و مستمر، با بیش از 70 پرسنل مجرب و کار آزموده، امروزه به عنوان یک قطب در صنعت سیستم های هوشمند ترافیکی، امنیتی و حفاظتی در کشور شناخته میشود، نکته حائز اهمیت اینجاست که این نقطه از جایگاه شرکت به منظور رسیدن به خواسته ها و هدف ها نمی باشد، از این رو این شرکت جهت تحقق اهداف خود در راستای سیاست های فرهنگی و هنری اقدامات مهمی را در حال حاضر پیش رو قرار داده است.

توسعه فرهنگی منجربه خود باوری جامعه می شود و این مسئله در شکل گیری و هویت فرهنگی جامعه نقش مهمی ایفاء می نماید. سیاست فرهنگی از جمله مفاهیم مرتبط با توسعه فرهنگی است که از مهمترین اهداف این عمل پیشرفت ، نشاط و پویایی نوین جامعه می باشد، شرکت دیدافزار سیستم جهت حمایت از هنرمندان و جامعه هنری کشور اقدام به برگزاری اجرا های زنده توسط خوانندگان مطرح کشور در سراسر ایران نموده است تا از این طریق بتواند سهم کوچکی در ایجاد نشاط، امید، پویایی و … در جامعه را داشته باشد.

 

چنانچه نمایندگان محترم تمایلی به شرکت در کنسرت ها و تهیه بلیط دارند ، می توانند با شرکت دیدافزار سیستم به شماره تلفن : 02188662211 جهت هماهنگی خرید بلیط با (( 50% تخفیف ویژه )) تماس حاصل نمایند.