اعطای نمایندگی در سراسر کشور - دیدافزار سیستم

نویسنده : دیدافزار سیستم ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ تعداد نظرات : دیدگاه بسته شده است
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

شرکت دیدافزار سیستم در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، با افتخار توانسته است قدمی نو در تولید محصولات صنعت سیستم های حفاظتی و مداربسته برداشته و محصولات خود را با بالاترین کیفیت با برند پیناکل ارائه نماید.

برند پیناکل به معنای اوج، توسط این شرکت ثبت و محصولات آن در حوزه سیستم های نظارت تصویری به تعداد انبوه و با همکاری مشترک کمپانی های معتبر، در تنوع بیش از ۳۰۰ نوع محصول و با تکنولوژی های روز دنیا در فورمت های Turbo HD و تحت شبکه در کشور عزیزمان ایران تولید می گردد.
این شرکت در راستای اهداف پیش رو و همچنین تکمیل کادر نمایندگان و عاملین فروش خود در کشور، شرایطی ویژه ای در نظر گرفته تا بتواند همکاری موثری در جهت مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ ملی اعم از سیستم های حمل و نقل هوشمند، سیستم های نظارت تصویری و فروش محصولات با کیفیت ایجاد نماید. لازم به ذکر است اعطای نمایندگی محصولات پیناکل جهت ارائه خدمات بهتر آن در سطح کشور به صورت ” شهر به شهر” خواهد بود.
امیدواریم با تلاش شما همکاران محترم، بتوانیم محصولات متعددی با در نظر گرفتن نیاز مشتریان اعم از ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی، مصارف صنعتی و خانگی به بازار ارائه نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۶۲۲۱۱ داخلی ۱۰۶ – ۱۰۷ تماس حاصل نمایید.

“ این شرایط ویژه را از دست ندهید ”

درباره نویسنده

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.