نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی چین (CPSE)
نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی چین (CPSE) با بهره گیری از بزگترین فضای نمایشگاهی و بیشترین تعداد مشارکت کنندگان ،به یکی از تاثیرگذارترین رویداد های حوزه ایمنی و امنیت در جهان تبدیل شده است. نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی چین برای اولین بار در سال 1989 در شهر شنزن برگزار گردید و از آن پس، با موفقیت در بیش از 15 دوره متوالی میزبان بیش از 9700 شرکت فعال در این صنعت و 651741 بازدیدکننده تجاری بوده است. نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی چین در حال حاضربزرگترین نمایشگاه حوزه ایمنی و امنیت در جهان و معتبرترین در آسیا به شمار می آید. دوره آتی نمایشگاه برای تحکیم جایگاه خود بهتر از دوره های قبل برگزار خواهد شد و در فضایی بالغ بر 110000 متر مربع میزبانی از 1100 شرکت داخلی و بین المللی و 130000 بازدیدکننده از بیش از 150 کشور جهان خواهد پرداخت.
نمایشگاه بین المللی CPSE سالانه در مرکز کشور چین، شهر پکن برگزار می شود. شهر پکن در زبان چینی با عنوان بژینگ شناخته می شود و نام بین المللی آن پکن می باشد.
این نمایشگاه سالانه در مرکز نمایشگاههای بین المللی چین (New Center) واقع در پکن پرجمعیت ترین شهر چین برگزار می شود. بزرگترین مرکز توزیع محصولات امنیتی و بازار تدارکات امنیت عمومی در چین تمرکز خود را بر روی مناطق شمالی چین متمرکز کرده است و پلتفرم بزرگی برای ارائه دهندگان راهکارهای امنیتی در فضای چین بحساب می آید
چرا باید از نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی چین CPSE بازدید نمود؟
کسب تمام اطلاعات مربوط به کالا ها و خدمات تخصصی پیشنهادی بازاردر یک زمان و یک مکان.
بررسی اجمالی تمام خدمات و کالا های تخصصی ارائه شده در بازار در جهت شناخت بهتر تمایلات و گرایشات بازار در تمام دنیا.
آغاز ،ادامه و محکم کردن معاملات با کانال پخش و توزیع محصولات موجود در نمایشگاه.
ساختن شبکه ارتباطی کاری.
تنظیم قرار ملاقات با تهیه کنندگان بالقوه بازار.
تقویت روابط تجاری فعلی با تهیه کنندگان فعلی.
بررسی شرایط امکان حضور در نمایشگاه های آینده.
تحلیل و بررسی مشخصات کالا ها و خدمات از نزدیک.