مزایای همکاری

بهره گیری از دانش فنی و بروز جهت شرکت در پروژه  های بزرگ ملی :

امروزه با پیشرفت همه جانبه تکنولوژی در عرصه های مختلف، امکان آشنایی کلیه شرکت ها با تکنولوژی های روز امکان پذیر نمی باشد. تکنولوژی هایی نظیر سیستم های مدیریت ساختمان (BMS ) سیستم های هوشمند ترافیکی و پلاک خوانی ( ITS ) تکنولوژی توزین در حال حرکت خودرو ( WIM ) و تجهیزات فیبر نوری ( FIBEROPTIC ) از جمله پروژه هائیست که شرکت دیدافزار سیستم طراحی و اجرا نموده و آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های دیگر جهت اجرای چنین پروژه هایی، اعلام میدارد.

لذا شرکت ها در صورت تمایل به حضور در چنین پروژه هایی میتوانند با شرکت دید افزار سیستم همکاری داشته باشند.

 

تهیه محصولات با کیفیت و رقابتی جهت فروش در بازار و پروژه ها :

یکی از عمده مشکلات پیمانکاران، تهیه تجهیزات با کیفیت جهت استفاده در پروژه ها می باشد که علاوه بر داشتن کیفیتی بالا قیمت رقابتی نیز داشته باشد. در راستای این اصل شرکت دیدافزار سیستم برند VERTINA را جهت پروژه ها به نمایندگان خود ارائه می نماید.

 

انحصاری بودن عاملیت های توزیع :

سیاست های فروش شرکت دیدافزار سیستم اهداف خاصی را دنبال می کند، ما بر این باور هستیم که سیستم فروش مناسب همراه با رعایت اصول اخلاقی، روابط را مستحکم تر و میزان فروش محصولات را بیشتر خواهد کرد، لذا نحوه مدیریت نمایندگان انحصاری و عاملیت های فروش این شرکت از مقررات خاصی پیروی می کند، شرکت دیدافزار سیستم در هر استان دارای نمایندگی فروش معتبر می باشد و این تضمین را به نماینده می دهد تا از فروش محصولات توسط شرکت های غیره جلوگیری شود.

 

امنیت فروش در تجهیزات پروژه :

شرکت دیدافزار سیستم جهت حمایت از همکارانی که در زمینه پروژه فعالیت دارند اقدام به اعلام قیمت بعد از رجیستر کردن پروژه ها نموده است، تا از این طریق از ثبت پروژه ها توسط اشخاص دیگر ممانعت گردد، لذا در راستای این هدف برخی از محصولات با توجه به پروژه اعلام شده قیمت گذاری می شوند.

 

گارانتی قیمت و تعویض کالا :

یکی دیگر از حمایت های شرکت دیدافزار سیستم نسبت به نماینده ها و عاملین فروش، گارانتی قیمت محصولات می باشد. روند بازار فروش نشان داده است، با گذشت زمان و با رشد تکنولوژی امکان کاهش قیمت ها وجود دارد، از این رو چنانچه ۳ ماه از خرید محصولات گذشته باشد لیست قیمت جدید جایگزین لیست قبلی خواهد شد و همچنین به مدت ۳ ماه پس از خرید محصولات، تعویض با محصولات دیگر امکان پذیر می باشد.

 

۲۴ ماه گارانتی بدون قید و شرط

شرکت دیدافزار سیستم از ابتدای سال ۱۳۹۳ کلیه محصولات ورتینا و اسپرادو را با ۲ سال گارانتی بدون قید و شرط به بازار ارائه می د هد. کلیه همکاران در سرتاسر ایران میتوانند تجهیزات حفاظتی خود را با هر نوع برندی جهت تعمیر به واحد خدمات پس از فروش این شرکت ارسال نمایند. گارانتی گلد شرکت دیدافزار فقط با هولوگرام ۳ بعدی اعتبار دارد.

 

کارت هدیه و قرعه کشی :

شرکت دیدافزار سیستم به منظور حمایت و پشتیبانی از نصابان اقدام به توزیع محصولات ورتینا با کارت هدیه به ارزش ۵% مبلغ خرید کالا نموده است. در زمان خرید کالا جهت فعال سازی کارت می بایست کد کارت را به شماره سامانه ۰۹۰۱۱۷۷۱۶۳۱ پیامک نمایید، سپس شما میتوانید درازای ارزش کارت های دریافتی به یکی از شعب نمایندگی ورتینا مراجعه نموده و با ارائه آنها کالای رایگان دریافت نمایید. همچنین این شرکت جهت تقدیر از انتخاب شما، قرعه کشی خود را به صورت ماهیانه از بین پیامک های ارسالی انجام می دهد و به قید قرعه به شرکت کنندگان یک دستگاه تبلت اهدا می کند.