اکبر ذاکری :

امروزه شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌اند که سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصت های گذرا بهره مند شوند. در عصر ارتباطات و اطلاعات، برای نیل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه هستیم، دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن، یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت هاست. خانواده بزرگ دیدافزار سیستم، به پشتوانه ۳۱ سال فعالیت حرفه ای و مستمر، با بیش از ۷۰ پرسنل مجرب و کار آزموده، امروزه به عنوان یک قطب در صنعت سیستم های هوشمند ترافیکی، امنیتی و حفاظتی در کشور شناخته میشود.

همواره معتقد بوده ایم که علم، تجربه و تخصص باید این قابلیت را داشته باشند تا در خدمت سایر انسانها قرار گیرند. از همین روی از بدو تأسیس، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌ محور و با خلق سبد محصول با کیفیت و جامع و نیز گرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌ دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم.

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت دیدافزار سیستم، ایجاد زیرساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است. از این روی بسیار امیدواریم، در سال‌های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل ‌به‌ فصل بنگاریم.

پس شعار شرکت را سرلوحه کار و آینده خود دانسته و به آن پایبندیم :

” هدف ما استقرار یک رابطه تجاری موفق با مشتری است “